Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu kluczborskiego zainteresowane realizacją zadań publicznych do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy powiatu kluczborskiego z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok”.

Program ten stanowi podstawę współpracy powiatu kluczborskiego z organizacjami pozarządowymi. Mając na względzie dobrą współpracę oraz realizację zadań ustawowych z trzecim sektorem, serdecznie zapraszamy do wyrażania opinii i składania uwag do przedmiotowego projektu.

Uwagi i opinie dotyczące konsultacji mogą być przedstawiane w terminie od 06.08.2018 roku do 07.09.2018 roku w formie pisemnego stanowiska, które należy składać w Starostwie Powiatowym w Kluczborku, ul. Katowicka 1, 46-200 Kluczbork lub wysłać pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiatkluczborski.pl.

Warunkiem udziału w konsultacjach jest podanie: nazwy i adresu organizacji, imienia i nazwiska osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach. Opinie i uwagi niezawierające tych danych lub złożone po wyznaczonym terminem konsultacji nie będą brane pod uwagę.

Ponadto informujemy, że na stronie internetowej powiatu kluczborskiego – www.powiatkluczborski.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Kluczborku dostępne są:

Uchwała Nr XLVII/275/2010 Rady Powiatu w Kluczborku z dnia 27 września 2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji (Dz. Urz. Woj. Opolskiego z 2010 r. Nr 116, poz. 1244) - załącznik poniżej;

Uchwała Nr 155/665/2018 Zarządu Powiatu w Kluczborku z dnia 30 lipca 2018 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących „Rocznego programu współpracy powiatu kluczborskiego z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok” - lnk;

Poddawany konsultacjom projekt Rocznego programu współpracy powiatu kluczborskiego z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok” - załącznik poniżej.

Zapraszamy do konsultacji

Maria Żurek