Protokół Nr 32/2013

Z posiedzenia Komisji ds. Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, w dniu 22 listopada 2013 r.

Przewodniczył: Przewodniczył Przewodniczący komisji – Andrzej Butra

2.Analiza materiałów na XXXVII sesję.

Zaproszeni

1.   Wanda Słabosz – Skarbnik Powiatu
2.   Artur Nowak – Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Ochrony Środowiska
                             i Leśnictwa

Przewodniczący Komisji Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego przywitał wszystkich zebranych radnych i zaproszonych gości. Do porządku obrad nie wniesiono zapytań, porządek został przyjęty jednogłośnie.

Przewodniczący komisji przedstawił projekty uchwał na XXXVII sesję w następujących sprawach: zmiany Uchwały Budżetowej Powiatu Kluczborskiego na rok 2013 Nr XXVII/209/2012 Rady Powiatu w Kluczborku, zmiany wieloletniej prognozy finansowej,zmiany  Uchwały   Nr  XXIX/227/2013  Rady   Powiatu   w  Kluczborku z dnia  21 marca 2013 r. w sprawie określenia zadań do realizacji ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2013 rok, wystąpienia Powiatu Kluczborskiego ze stowarzyszenia pn. Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew z siedzibą w Łodzi. Radni nie wnieśli zapytań do projektów uchwał ani do sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu w Kluczborku za okres od dnia 23.10.2013 r. do 13.11.2013 r. , jednogłośnie, 4 głosami za,  przyjmując pozytywną opinię o powyższych projektach uchwał.

Ad. 3

Nie wniesiono wolnych wniosków.

W związku z wyczerpaniem porządku posiedzenia Przewodniczący Komisji Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego  podziękował wszystkim zebranym za udział w posiedzeniu i zamknął dzisiejsze posiedzenie.

Na tym protokół zakończono

Przewodniczący Komisji