Protokół Nr 1/2007

z posiedzenia Komisji Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego

w dniu 11 stycznia 2007 r.

Pierwsze posiedzenie komisji otworzył Przewodniczący Rady – Mariusz Pieńkowski.

W posiedzeniu uczestniczyli wszyscy członkowie komisji – lista obecności w załączeniu.

2.Wybór Przewodniczącego Komisji.

3.Wybór Zastępcy Przewodniczącego Komisji.

Po otwarciu posiedzenia komisji przystąpiono do wyboru Przewodniczącego.

Pan Starosta zaproponował, aby funkcję Przewodniczącego pełnił radny Mirosław Misiak. Kandydat wyraził zgodę na pełnienie w/w funkcji. Innych kandydatów nie zgłoszono.

Członkowie komisji przystąpili do głosowania. Powyższa kandydaturę przyjęto jednogłośnie

8 głosami za, przy braku głosów przeciw i wstrzymujących się.

Następnie członkowie komisji przystąpili do wyboru Wiceprzewodniczącego Komisji.

Radny Mirosław Misiak zaproponował na swojego Zastępcę radnego Grzegorza Fraszka.

Radny wyraził również zgodę na pełnienie tej funkcji. Członkowie komisji powyższą kandydaturę przyjęli jednogłośnie 8 głosami za, przy braku głosów przeciw i wstrzymujących się.

Na tym zakończono pierwsze posiedzenie komisji.

Przewodniczący Rady

Mariusz Pieńkowski